Wyniki 2016

XI MTB Gdynia Maraton 16.10.2016

Giga: Tomasz Repiński - 1 (1M2)

Giga: Łukasz Derheld  - 7 (4M3)

Giga: Mariusz Goliński - 13 (1M5)

Giga: Małgorzata Białecka 1 (1K2)

Mega: Michał Przybytek 2

Mega: Jakub Krzyżak 4

Mega: Agnieszka Patoka 1

Mini: Marcelina Kwapisiewicz 11  

GARMIN MTB SERIES Rumia 9.10.2016

Maxi: Tomasz Repiński - 1 (1M18)

Maxi: Łukasz Derheld  - 5 (3M30)

Maxi: Mariusz Goliński - 19 (1M50)

Maxi: Jakub Krzyżak - 21 (11M30)

Maxi: Łukasz Szczęsny - 32(16M30)

Mini: Agnieszka Patoka - 1(1K18)

Mini: Małgorzata Białecka 5 (3K18)  

  Max

GARMIN MTB SERIES Reda 2.10.2016

Maxi: Tomasz Repiński - 4 (1M18)

Maxi: Łukasz Derheld  - 5 (3M30)

Maxi: Mariusz Goliński - 6 (1M50)

Maxi: Mateusz Moderhak - 18 (10M30)

Maxi: Łukasz Szczęsny - 33(15M30)

Mini: Agnieszka Patoka - 1(1K18)

Mini: Marcelina Moderhak - 18 (11K30)  

 

GARMIN MTB SERIES WEJHEROWO 26.09.2016

Maxi: Tomasz Repiński - 2 (1 M18)

Maxi: Łukasz Derheld - 5 (3 M30)

Maxi: Mariusz Goliński - 14 (1 M50)

Maxi: Jakub Krzyżak - 15 (10 M30)

Maxi: Mateusz Moderhak - 19 (11 M30)

Mini: Agnieszka Patoka - 1 (1 K18)

 

IX KOŚCIERSKI MARATON MTB 18.09.2016

Mega: Tomasz Repiński  - 3 (2 M19-30)

Mega: Łukasz Derheld - 13 (6 M19-30)

 

UCI MTB MARATHON SERIES JELENIA GÓRA 11.09.2016

Mariusz Goliński M5 -2
Sławomir Wojciechowski EM - 38
Andrzej Jóźwik EM - 39

ROWEREM NA ŚNIEŻKĘ 04.09.2016

Mateusz Moderhak - 5 (4 M30)

Marcelina Moderhak  - (6 K30 open)

 

CYKLO GDYNIA 4.09.2016

Jakub Krzyżak 7 (4 M30-39)

Łukasz Derheld 13 (6 M30-39)

Sławomir Wojciechowski 15 (8 M30-39)

Michał Przybytek 20 (8 M0-29)

Tomasz Repiński 37 (16 M0-29)

Małgorzata Białecka 5 (2 K0-29)

 

 

COLNAGO LANG TEAM RACE BYTÓW 28.08.2016

Tomasz Repiński - 6 M1

   

MISTRZOSTWA KUJAWSKO-POMORSKIE MTB XC 15.08.2016

Łukasz Derheld - 2 (2 senior)

Michał Przybytek - 4 (3 senior)

 

COLNAGO LANG TEAM RACE KROKOWA MAXI 31.07.2016

Tomasz Repiński - 6 M1

Łukasz Derheld - 8 M1

Jakub Krzyżak - 27 M2

Sławomir  Wojciechowski - 36 M2

 

KROKOWA LANG TEAM MARATON MTB 30.07.2016

Tomasz Repiński - 2 (2 M2)

Łukasz Derheld - 7 (7 M2)

Jakub Krzyżak - 24 (8 M3)

 

MARATON MTB GIELNIÓW 17.07.2016

Łukasz Derheld - 1 (1 w M3)  

CYCLO GNIEWINO 92 KM 10.07.2016

Tomasz Repiński - 1 (1 M0-29)

Łukasz Derheld - 3 (1 M30-39)

Sławomir Wojcechowski  - 17 (4 M30-39)

Jakub Krzyżak - 26 (9 M30-39)

Mariusz Goliński  - 39 (3 M50-59)

 

ROWEREM NA SZRENICĘ 26.06.2016

Marcelina Moderhak - 30 (5 K30)

   

UPHILL RACE ŚNIEŻKA 26.06.2016

Łukasz Derheld - 2 (2 M2)

Sławomir Wojciechowski - 30 (13 M3)

 

CYKLO SOPOT 19.06.2016

Tomasz Repiński - 1

Łukasz Derheld - 4

Jakub Krzyżak - 5

Mariusz Goliński - 9

Sławomir Wojciechowski – 16  

TRZECI PASŁĘCKI MTB MARATON 18.06.2016

Tomasz Repiński - 2 (1 M2)  

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI AMATORÓW OTWOCK 11.06.2016

Łukasz Derheld, Michał Przybytek, Andrzej Jóźwik , Tomasz Repiński - (3 miejsce Elita)  

COLNAGO LANG TEAM RACE WARSZAWA 29.05.2016

Tomasz Repiński - 7 M1  

METROPOLIA BYDGOSZCZ MARATON MTB 29.05.2016

Łukasz Derheld - 2 (1 M3)

Sławomir Wojciechowski - 6 (4 M3)

Andrzej Jóźwik - 7 (1 M2)

Mariusz Goliński - 9 (2 M5)

Drużynowo 1 miejsce  

COLNAGO LANG TEAM RACE GDAŃSK MAXI 22.05.2016

Tomasz Repiński - 4 M1

   

SKANDIA MARATON LANG TEAM GDAŃSK 21.05.2016

Grando fondo: Łukasz Derheld – 17 (2 M2)

Grando fondo: Michał Przybytek – 19 (3 M2)

Grando fondo: Mariusz Goliński – 29 (1 M5)

Grando fondo:  Andrzej Jóźwik – 32 (8 M3)

Grando fondo: Sławomir Wojciechowski - 42 (7 M3)

Medio: Tomasz Repiński 1 (1 M1)

Medio Jakub Krzyżak - 87 (26 M3)

   

LEŚNY MARATON WEJHEROWO 14.05.2016

Giga: Michał Przybytek - 2 (1 M0-30)

Giga: Łukasz Derheld – 3 (2 M0-30)

Giga: Tomasz Repiński - 4 (3 M0-30)

Giga: Mariusz Goliński  - 9 (4 M31+)

Mega: Jakub Krzyżak - 13 (7 M31+)

Mega: Marcelina Moderhak - 10 (7 K30+)

   

LIDZBARK WARMIŃSKI CROSS COUNTRY 08.05.2016

Łukasz Derheld - 2 (1 M1986+)

Mariusz Goliński - 6 (3 M1986+)

Marcelina Moderhak - 2 (2 Kopen)  

SKANDIA MARATON LANG TEAM KRAKÓW 07.05.2016

Michał Przybytek - 14 (2 M2)  

CYKLO GDYNIA MTB 24.04.2016 (MEGA)

Tomasz Repiński - 2 (1 M0-29)

Łukasz Derheld  - 5 (2 M30-39)

Sławomir Wojciechowski - 11 (4 M30-39)

Andrzej Jóźwik - 14 (7 M0-29)  

SKANDIA MARATON LANG TEAM WARSZAWA 16.04.2016

Grand fondo: Łukasz Derheld - 28 (8 M2)

Grand fondo: Andrzej  Jóźwik - 29 (9 M2)

Medio: Tomasz Repiński - 9 (8 M2)  

MORPOL BIKE CHALLENGE ŁYSOMICZKI 10.04.2016

 

Łukasz Derheld - 6 (3 M2)

Mateusz Moderhak - 8 (4 M3)

Marcelina Moderhak - 1 (1K1)

   

CROSSLIGA XC GÓRZNO 09.04.2016

 Łukasz Derheld - 1 Elita pro

Mateusz Moderhak - 5 Elita pro

Sławomir Wojciechowski - 6  Elita pro

Marcelina Moderhak - 3

CROSS LIGA XC - KURZĘTNIK 20.03.2016

Michał Przybytek - 3 Elita pro

Sławomir Wojciechowski - 8 Elita pro