Wyniki 2017

DUATHLON GDAŃSK - WYŚCIG MTB 21.10.2017

Łukasz Derheld 1.

Mariusz Goliński 5. (1M5)

MISTRZOSTWA OKRĘGU POMORSKIEGO CX 15.10.2017

Łukasz Derheld 4.

GARMIN MTB RUMIA 08.10.2017

Maciej Zielonka 6. (1M30) mini

Mariusz Goliński 12. (1M50) maxi

ROC D'AZUR MTB RACE 8.10.2017

Andrzej Jóźwik 221. (88)

GARMIN MTB SERIES STĘŻYCA 01.10.2017

Łukasz Derheld 1. (1M30) maxi

Maciej Zielonka 4. (1M30) mini

Sławomir Wojciechowski 11. (8M30) maxi

Agnieszka Patoka 4. (2K18) maxi

Mariusz Goliński 18. (1M50) maxi

VIENNA LIFE MARATONY ROWEROWE KWIDZYN 30.09.2017

Maciej Zielonka 9. (1M3) medio

LIPA MTB MARATON

Michał Przybytek 1. (1M20-29)

GARMIN MTB SERIES WEJHEROWO 24.09.2017

Łukasz Derheld 1. (1M30) maxi

Mariusz Goliński 14. (1M50) maxi

Agnieszka Patoka 3. (2K18) maxi

Maciej Zielonka 4. (2M30) mini

MTB GDYNIA MARATON 23.09.2017

Łukasz Derheld 2. (60km)

Michał Przybytek 6. (60km)

Andrzej Jóźwik 5. (60km)

Agnieszka Patoka 1. (60km)

Mariusz Goliński 11. (60km)

Sławomir Wojciechowski 2. (40km)

Maciej Zielonka 1. (40km)

CYKLO KROKOWA 17.09.2017

Łukasz Derheld 1.

Maciej Zielonka 3.

Andrzej Jóźwik 4.

MISTRZOSTWA POLSKI W MARATONIE MTB 09.09.2017

Michał Przybytek 45. (20M3)

Andrzej Jóźwik 46.

Sławomir Wojciechowski 82 (21M3)

Maciej Zielonka 61.

Agnieszka Patoka 3. (dystans MEGA)

XCM MIŁOSNA 3.09.2017

Maciej Zielonka 1. (1M3)

Mariusz Goliński 6. (1M5)

Agnieszka Patoka 2. (1K2)

CYKLO KARTUZY 01.09.2017

Sławomir Wojciechowski 9. (2 M30-39)

Łukasz Derheld 18. (5 M30-39)

Michał Przybytek 19. (6 M30-39)

X DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI NIEPORĘT 27.08.2017

drużyna ELITA Łukasz Derheld, Michał Przybytek, Maciej Zielonka, Tomasz Repiński 2.

drużyna MIX Sławomir Wojciechowski, Mariusz Goliński, Agnieszka Patoka 2 .

TRIGAR MTB CHALLENGE BRODNICA

Tomasz Repiński 2. (2M30-39)

MARATON MTB SUSZ

Tomasz Repiński 4. (1M30-39) giga

BYTOWSKI MARATON ROWEROWY 19.08.2017

Tomasz Repiński 1. (1M2) giga

KUJAWSKO-POMORSKIE XC DOBRZYŃ NAD WISŁĄ 15.08.2017

Łukasz Derheld 3.

Mariusz Goliński 6. elita

Sławomir Wojciechowski 7. elita

Agnieszka Patoka 2. elita

CYKLO GDYNIA XC 12.08.2017

Łukasz Derheld 1. elita

Tomasz Repiński 4. elita

Mariusz Goliński 13 .elita

Maciej Zielonka 5. elita

Sławomir Wojciechowski 20. elita

Agnieszka Patoka 1. elita

BIKE MARATON OBISZÓW 6.08.2017

Mariusz Goliński 28. (1M5) giga

Sławomir Wojciechowski 34. (18M3) mega

Agnieszka Patoka 1. (1K2) mega

BIKE MARATON LUDWIKOWICE KŁODZKIE 17.07

Andrzej Jóźwik 12.

SZOSOWY KLASYK SZKLARSKA PORĘBA 09.07.2017

Łukasz Derheld 4. (1 M3)

08.07.2017 BIKE MARATON SZKLARSKA PORĘBA

Łukasz Derheld 12. (12 M3)

01-04.07.2017 BIKE ADVENTURE MTB

klasyfikacja po 4 etapach:

Tomasz Repiński 3. (2 M2) PRO

Łukasz Derheld 8. (3 M3) PRO

Andrzej Jóźwik 12. (7M2) PRO

drużynowo 1. PRO

Agnieszka Patoka 2. (2K2) FUN

UPHILL RACE ŚNIEŻKA 25.06.2017

Łukasz Derheld 2. (1M3)

Sławomir Wojciechowski 24. (10M3)

Maciej Zielonka 9. (5M3)

Agnieszka Patoka 5. (2K2)

CYKLO GDYNIA szosa 134km

Tomasz Repiński 1.

Michał Przybytek 48.

MISTRZOSTWA OKRĘGU POMORSKIEGO XCO 17.06.2017

Maciej Zielonka 1. open

Sławomir Wojciechowski 2. M30-39

Łukasz Derheld 3. M30-39

PUCHAR BAŁTYKU SZOSA 17.06.2017

Tomasz Repiński 3. (1M2)

MTB POMERANIA MARATON WŁADYSŁAWOWO 17.06.2017

Mega: Łukasz Derheld 1.

Mega: Michał Przybytek 2.

Mega: Agnieszka Patoka 1.

Klasyfikacja Generalna: Michał Przybytek 1, Agnieszka Patoka 1

MARATON ROWEROWY POMORZA ŚRODKOWEGO KORZYBIE 15.06.2017

Łukasz Derheld 1.

BYDGOSZCZ METROPOLIA MTB MARATON 4.06.2017

Michał Przybytek 2. (1M2)

Maciej Zielonka 5. (3M3)

Sławomir Wojciechowski 6. (4M3)

BIKE MARATON JELENIA GÓRA 04.06.2017

Tomasz Repiński 21. elita giga

Łukasz Derheld 52. elita giga

VIENNA LIFE MARATONY ROWEROWE GDAŃSK 27.05.2017

Tomasz Repiński 11. (2M2) grand fondo

Maciej Zielonka 3. (1M3) medio

I GRUDZIĄDZKI FESTIWAL ROWEROWY 21.05.2017

Tomasz Repiński 1.

Maciej Zielonka 3.

Łukasz Derheld 4.

drużynowo: 1.

MTB POMERANIA MARATON KOLBUDY 20.05.2017

Tomasz Repiński 1. (1M2)

Michał Przybytek 3. (3M3)

Agnieszka Patoka 2. (1K2)

BIKE MARATON WISŁA 20.05.2017

Łukasz Derheld 19. elita giga

Andrzej Jóźwik 13. elita giga

XIV Leśny Maraton Rowerowy Wejherowo 13.05.2017

Tomasz Repiński 1. (1M2)

BELGIAN MOUNTAINBIKE CHALLENGE 12-14.05.2017

Andrzej Jóźwik 45.

MARATON MTB KOCIEWIE SZLAKIEM 07.05.2017

Łukasz Derheld 3. (1 M1-45)

 

PUCHAR POLSKI XC WAŁBRZYCH 6.05.2017

Maciej Zielonka 2. Masters

BIKE MARATON POLANICA-ZDRÓJ 06.05.2017

Łukasz Derheld 25. elita giga

Andrzej Jóźwik 38. elita giga

BIKE MARATON ZDZIESZOWICE 22.04.2017

Andrzej Jóźwik 13. giga

VIENNA LIFE MARATONY ROWEROWE WARSZAWA 22.04.2017

Tomasz Repiński 16. grand fondo

CYKLO ŻUCHLIŃSKI MTB 09.04.2017

Łukasz Derheld 4. (2 M30-39) mega

Mariusz Goliński 16. (1 M0-59) mega

Sławomir Wojciechowski 17. (7 M30-39) mega

CYKLO GNIEWINO 30.04.2017

Tomasz Repiński 2. (1M30-39)

Łukasz Derheld 8. (3 M30-39)

Sławomir Wojciechowski 4. (15M30-39)

Cyklo MTB #1 Gdynia 9.04.2017

Mega: Tomasz Repiński 1. open

Mega: Łukasz Derheld 5 (1 M30-39)

Mega: Maciek Zielonka 10 (4 M30-39)

Mega: Sławek Wojciechowski 17 (7 M30-39)

Mega: Kuba Krzyżak 18 (8 M30-39)

Mega: Mariusz Goliński 16 (1 M50-59)

Pomerania MTB Maraton Luzino 8.04.2017

Ultra: Łukasz Derheld 1. open

Mega: Michał Przybytek 1. open

Mega: Agnieszka Patoka 1. open

Kujawia XC Bydgoszcz 2.04.2017

Tomasz Repiński 2. Elita

Maciej Zielonka 7.

Elita Mariusz Goliński 13. Elita

Sławomir Wojciechowski 15. Elita

Agnieszka Patoka 4. Elita K

KACZMAREK ELECTRIC MTB Rydzyna 2.04.2017

Andrzej Jóźwik 20.

Maraton na Wydmach Gdańsk 25.03.2017

Tomasz Repiński 1. open

Maciej Zielonka 5 (3 M30-39)

Sławomir Wojciechowski 6 (4 M30-39)

Mariusz Goliński 7 (1M50)

Agnieszka Patoka 1. open

Cross Liga XC Kurzętnik 19.03.2017

Łukasz Derheld 2. elita

Maciej Zielonka 3. elita

Mariusz Goliński 7. elita

Agnieszka Patoka 1. elita

4 Stage MTB Lanzarote 4-7.02.2017

Andrzej Jóźwik [generalka] - 52 (39ELI)

Łukasz Derheld [generalka] - 53 (8 M30)