Firma Bertrand sponsorem ASE Trek Gdynia [25.05.2018]

Posted on Posted in Bez kategorii

Z wielką radością informujemy, że do grona naszych sponsorów w sezonie 2018 dołączyła firma BERTRAND – renomowany producent okien, drzwi oraz fasad. O kilka słów na temat naszej współpracy ze sponsorem wspierającym poprosiliśmy Krzysztofa Bertranda- zarządzającego, udziałowca i… świetnego kolarza!

IMG_5404

fot. Andrzej Jóźwik

1. Czym zajmuje się firma Bertrand, od kiedy działa na rynku?
Firma BERTRAND to ceniony w całej Europie producent okien, drzwi i fasad. Oprócz szerokiej gamy okien i drzwi proponujemy także niezliczoną ilość dodatków : rolety, żaluzje fasadowe, moskitiery, okiennice oraz bramy garażowe. Na rynku marka BERTRAND jest już prawie pół wieku i zawsze kojarzy się z wysoką jakością, bezpieczeństwem i komfortem użytkowania. Dzięki temu, że jesteśmy jednym z nielicznych producentów w całej Europie, zarówno produktów PVC, drewnianych i aluminiowych, jak i rozwiązań unikatowych na skalę światową, nasze okna i drzwi uznawane są za prestiżowe. Dodam również, że jesteśmy prekursorami w Polsce najnowocześniejszych systemów tzw. ciepłego montażu.

 

krisbert

fot. www.bertrand.pl

 

2. Jak zaczęła się twoja przygoda z rowerem?
Czuję, że „sportowego ducha mam we krwi”, a moja codzienność, zawsze była i jest nadal połączona z aktywnością sportową. Przygoda z rowerem szosowym rozpoczęła się niepozornie na wakacjach na Gran Canarii. Tam spróbowałem i poczułem , że jazda na rowerze, sprawia mi wielką przyjemność, a szczególnie szybkie zjazdy górskimi serpentynami. Poczucie wolności i duża dawka endorfin sprawiły, że postanowiłem zainwestować w rozwój tej nowej dyscypliny. Ważne, że poznałem osoby, dla których kolarstwo jest wielką pasją. Wspólne spotkania, rozmowy… A potem już się potoczyło…

 

3. Dlaczego bierzesz udział w wyścigach kolarskich?
Wyścigi kolarskie zaspakajają moją potrzebę rywalizacji. Lubię wyznaczać sobie nowe cele i wyzwania, do których profesjonalnie i systematycznie się przygotowuję.

Współzawodnictwo z najlepszymi jest dla mnie bodźcem i inspiracją do podnoszenia swoich umiejętności. Udział w wyścigach pozwala na rozpoznawanie swoich zarówno mocnych jak i słabych stron. Każdy sukces bardzo mnie cieszy, a porażka motywuje do dalszej ciężkiej pracy.

4. Jakie są twoje największe sukcesy sportowe?
Moja przygoda z kolarstwem trwa krótko, zaledwie trzeci sezon. W zeszłym roku wiele radości sprawiła mi wygrana na długim dystansie w 4-etapowym wyścigu serii CYKLO w kategorii Wyścig Prezesa.

a-_P3A2015_1

fot. cyklo.info.pl

 


5. Bierzesz udział w zawodach szosowych i MTB. Grasz w lidze tenisowej i jeździsz na nartach. Czy sport i regularne treningi pomagają w zarządzaniu dużą firmą, czy jednak zabierają cenny czas?

Jestem przekonany, że sport i regularne treningi pomagają w prowadzeniu firmy. Treningi to systematyczna i ciężka praca, bez której nie ma sukcesów. Podobnie zarządzanie firmą wymaga ciągłego zaangażowania, podejmowania nowych wyzwań i konsekwentnego dążenia do realizacji zamierzonych celów.
Sport daje mi siłę i odporność na stres, który niewątpliwie jest związany z prowadzeniem biznesu.

kriskartuzy2

fot. SportNaKaszubach.pl


6. Dlaczego firma Bertrand zdecydowała się na sponsorowanie drużyny kolarskiej?

Sport daje nam wiele przyjemności i zwyczajnie poczuliśmy potrzebę podzielenia się tą radością z innymi.

Zrozumieliśmy, że jeszcze więcej radości można uzyskać poprzez wspieranie zdrowego stylu życia. Ponieważ klubowi kolarskiemu ASE TREK Gdynia przyświeca m.in. również taki cel, dlatego postanowiliśmy identyfikować się z nimi i wspierać ich działania. Mamy nadzieję, że wspólne przedsięwzięcia zachęcą Pracowników firmy Bertrand i ich rodziny do prowadzenia zdrowego stylu życia oraz staną się okazją do lepszej integracji.

IMG_9297

fot. Andrzej Jóźwik

7. Czy firma Bertrand wspiera jeszcze jakieś drużyny i wydarzenia?
Zarząd Firmy od zawsze stawiał na zdrowie. Jednym ze sposobów cieszenia się dobrym zdrowiem jest oczywiście uprawianie sportu. W przeszłości dla lokalnej społeczności sponsorowaliśmy różne akcje i eventy sportowe jak siatkówka i biegi. Tą drugą dyscyplinę dosyć szeroko rozpropagowaliśmy przez kilka lat. Byliśmy jednym z głównych sponsorów „Piętnastki Kaszubskiej”, czyli biegu na 15 km na terenie samego Luzina i pobliskich lasów. Dzisiaj tych dyscyplin jest dużo więcej, dzięki bogatej ofercie naszego klubu sportowego OMEGA Fitness & Gym w Luzinie.


8. Jak kolarze, czy nieformalne grupy powinny starać się o pozyskanie sponsora? Masz dla nich jakąś radę w tym temacie?

Na pewno strona sponsorowana powinna starać się pokazać korzyści, które można uzyskać z takiego porozumienia. Chodzi głównie o pewnego rodzaju synergię, aby propagować zdrowy styl życia i jednocześnie pokazywać, że są takie firmy na rynku, które oprócz celów biznesowych stawiają na komfort i jakość życia. Ważne, aby osobom starającym się o sponsora, towarzyszyła pasja i szczere zaangażowanie, które staje się siła napędową i daje wiele satysfakcji z udzielanego wsparcia.

Dziękujemy firmie Bertrand za otrzymane wsparcie. To dla nas zaszczyt, że możemy Was reprezentować! Zapraszamy wszystkich na www.bertrand.pl

 

 

artline3fot. www.bertrand.pl